Obszary działalności

wydajność i optymalizacja produkcji - czyli lean manufacturing
Nasi specjaliści to doświadczeni konsultanci i inżynierowie. Doradzamy i szkolimy z Lean Manufacturing, efektywności i szerokiego zakresu nowoczesnych metod zarządzania oraz optymalizacji produkcji. Twoje organizacja dzięki nam przyjmie najlepsze praktyki i wiedzę.

Z PCE masz pewność, że uzyskasz mierzalne efekty i transfer najlepszych praktyk i wiedzy do swojej organizacji. Jedną z wielu cech naszych usług jest angażowanie pracowników klienta. Dzięki temu w szybkim czasie osiągniesz pożądane wyniki.
Nie cytujemy fragmentów znanych książek, a dopasowujemy teoretyczną wiedzę i nasze praktyczne doświadczenie do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Poznaj szczegóły:

Szkolenia
Wdrożenia
Audyty i diagnoza
zapytania: kontakt@pcepolska.pl

optymalizacja produkcji - lean manufacturing czyli zwiekszamy wydajność produkcji
Pomożemy Ci znaleźć nie tylko odpowiedniego pracownika, lecz także przeprowadzić restrukturyzację i opracować plan rozwoju zespołu.

Wynajmiemy Ci potrzebnego inżyniera bądź innego specjalistę. Zapewnimy wsparcie zespołu doświadczonych konsultantów.

Możemy odciążyć w części lub w całości obowiązki i działania działu HR. Opracujemy system motywacyjny, system oceny oraz ocenimy kompetencje, poziom zatrudnienia i potrzeby Twojego zespołu. Możemy przejąć reprezentowanie Twojej firmy w relacjach rynkowych.

Poznaj szczegóły:

Rekrutacje i headhunting
Outsourcing
Centra oceny i restrukturyzacje
kontakt: rekrutacje@pcepolska.pl
lean manufacturing
Wymyślimy, zaprojektujemy i zbudujemy dla Ciebie każde rozwiązanie techniczne.

Podejmiemy się najbardziej skomplikowanych wyzwań. Skonstruujemy maszynę, linię czy inny projekt, z którym nie chcą nie mogą bądź nie potrafią poradzić sobie inni. Znamy się na procesach produkcji. Masz zatem pewność, że wyprodukujemy efektywnie i szybko.

Poznaj szczegóły:

Produkcja maszyn i linii produkcyjnych
Oprogramowanie dla produkcji i Lean
kontakt: industry@pcepolska.pl