Przygotuj się na dwa dni konkretnej wiedzy pozwalającej przeobrazić organizację. Dowiesz się, jak zmienić opór pracowników w ich zaangażowanie, a dzięki temu osiągniesz cel i wymierne wyniki finansowe.

Szkolenie Efektywne zarządzanie zmianą przeznaczone jest dla kadry kierowniczej i osób zarządzających. Uczestnicy poznają szczegóły zachowań pracowników w trakcie przeobrażeń. Zostaną wyposażeni w odpowiednie metody i techniki zarządzania, tak aby założone efekty osiągnąć szybko i zgodnie z planem.

przekształć opór pracowników w efektywność i akceptację

osiągnij zaangażowanie zespołu

popraw wskaźniki biznesowe

Psychologiczne mechanizmy zachowania pracowników w okresie zmian, a także relacje przełożonego z podwładnymi – to kluczowa część szkolenia. Poruszane zagadnienia będą również obejmowały specyfikę procesów adaptacyjnych, kształtowanie i modyfikowanie postaw pracowniczych wobec zmian oraz aspekty motywacyjne w procesie zmian.

REZULTATY SZKOLENIA:
wprowadzanie zmian w sposób redukujący opór – co przełoży się na szybszą akceptację zmian oraz wyższą efektywność w nowych warunkach
wyższe zaangażowanie pracowników – związane z rozumieniem zmian, kontekstu ich wprowadzenia oraz powodów
wyższa efektywność samej zmiany – poprzez uzyskanie wsparcia samych pracowników
większy komfort pracy pracowników – przekładający się na twarde wskaźniki biznesowe – mniejsza rotacja, absencja, oczekiwania finansowe itp.

Dane kontakowe

urszula.drzymalska@pcepolska.pl
509 117 556

> > > Poznaj szczegółowy plan szkolenia (PDF)